top of page
Logo - Be Yourself Sound

& Artists Guidance

Logo - Be Yourself Sound

& Artists Guidance

חלאס עם תירוצים3 התירוצים שאני שומע הכי הרבה ולמה לדעתי הם בדיוק מה שהם - תירוצים.


- 1. "הכל זה קשרים" - לא נכון:

א. קשרים עוזרים כשיש מוצר טוב, אם השיר שלכם לא מספיק או לאיש קשר שלכם אין מה לעשות עם החומר שאתם שולחים לו זה לא יעזור


. - איך יודעים שהשיר טוב? שולחים לאיש מקצוע מהנישה שלכם (לא לחבר ומשפחה) - אומרים לו מה המטרה שאתם רוצים להשיג ומתחננים אליו שיקטול אתכם, אם הוא יודע לתת פידבוק הוא גם יאמר לכם יגידו לכם את האמת. אם אתם עוד לא מוכנים תקבלו את זה ותעשו שיעורי בית אל תלכו בכוח קדימה זה רק יאריך לכם את הדרך ויביא תסכול מיותר.


- ואם אתם מכירים את המנהל של ג'סטין ביבר אבל שולחים לו אלבום פסייטראנס, בחייאת מה הוא יעשה עם זה? אז גם כשיש לכם קשר טוב ואתם ממש ממש רוצים לשלוח משהו תעשו מאמץ ותוודאו שהבנאדם יכול להפיק ערך לעצמו או לאנשים שהוא עובד איתם.


ב. אף אחד לא נולד עם קשרים, קשרים זה משהו שיוצרים, איך? - עושים מחקר על מי האנשים שאתם רוצים להגיע אליהם: איפה הם עובדים?, מה המייל שלהם?, סושיאלז, טלפון וכו'. הכי טוב הוא מצב בו מכר משותף יוצר ביניכם הכרות, אל תתביישו לבקש לרוב זו הדרך הכי טובה.


- אם אין לכם בטחון באיך לדבר עם אנשים בלייב והשפה שלכם כוללת יותר מדיי "אחשלי היקר" לבנאדם שאתם לא מכירים, או אולי אתם לוחשים ובקושי שומעים אתכם - תעבדו על זה, זה נקרא "כריזמה". זה אגב המקביל של הדבר הזה באוןליין הוא מיתוג - אם הפרופיל שלכם נראה שכונה - ככה גם יתיחסו אליכם. תחשבו איך אתם מקטלגים לעצמכם בראש אנשים עם תמונות פרופיל כאלה ואחרות.


1. "חייב ארגז של כסף בשביל להצליח בעולם המוזיקה" - לא נכון: ואיך אני יודע שלא? תסתכלו על רוב האנשים ששפכו ארגזים של כסף על פרוייקטים, מישהו לקח אותם ברצינות? היה את ההוא שהביא את סנופדוג להתארח בשיר שלו, יש את ניקול ריידמן, הבת של והבן של והרשימה לא נגמרת.


כל אדם (ולא משנה באיזה תחום) שלא עובר דרך - ויודע איך לעשות שימוש חכם בכסף לא יגיע הרבה יותר רחוק מהנקודה שהוא נמצא בה באותו הרגע, למה? כי הצלחה היא תהליך. מתוך התהליך אנחנו לומדים מה הכי נכון לנו, איך להשתמש בכלים ובקשרים שיש לנו ורק סמך זה נוכל להבין איפה הכי נכון להשקיע את הכסף שלנו. יותר מיזה, אם נניח ביד של כל אמן אחר את הטראק "LEVELS" של אביצ'י או Great Spirit של ויניויצ'י אין סיכוי שהוא יגיע להצלחה שהגיעו אליה האמנים האלה.


חוצמיזה שמחסור יוצר רעב, למי שאין חוסר גם אין תאבון להצלחה.


1. "צריך ים זמן אולפן" - לא נכון: הדיי-ג'וב שלכם הוא סופר חשוב - כרגע הוא מה ששם אתכם בפרופורציות ומזכיר להם לעבוד קשה. לא צריך 12 שעות כל יום באולפן בשביל להוציא טראק טוב, צריך לדעת איך לנהל את הזמן שלהם בצורה טובה ולהיות פרודקטיביים - אבל באמת! להתעסק רק ב20 אחוז מהפעולות שיביאו 80 אחוז מהתוצאות - קוראים לזה אפקט פארטו.


לוותר על חברים ויציאות, לעבוד לילות וסופשים, לוותר על נטפליקס וטלוויזיה, על סושיאל מדיה ובזבוז אינסופי של גלילה בפייסבוק וסטוריז באינסטגרם - זה כבר יפנה לכם עוד שעתיים ביום קללל. השאלה היא לא כמה זמן יש לכם, אלא על מה אתם מוכנים לוותר וכמה חזק אתם רוצים להשיג את המטרות שלכם.


2 views0 comments

Recent Posts

See All

תגובות


bottom of page